Aktuální projekty

V PRODEJI

Byty Borský park

lokalita:
Plzeň, část Bory

kapacita:
62 bytů

o projektu:
Bory jsou přesně tím místem, kde chcete žít. V Plzni platí za výjimečnou lokalitu, které si místní i přespolní cení nejen kvůli nenapodobitelné poloze, ale především kvůli možnostem, které tato čtvrť skýtá.

V naprostém klidu, přitom pár minut od nájezdu na dálnici, s vynikajícím spojením až do centra a veškerou občanskou vybaveností. A to vše v obklopení Borského parku – největší zelené plochy Plzně

termín zahájení:
2022

termín dokončení:
2024

FB @bytyborskypark
www.bytyborskypark.cz

V PRODEJI

Nová Papírna
I. etapa

lokalita:
Plzeň, část Slovany

kapacita:
184 bytů

o projektu:
Celý projekt Papírny začínáme I. etapou o 184 bytech, kterou tvoří dva bytové objekty s jedním podzemním podlažím a čtyřmi až pěti nadzemními podlažími. V objektech jsou navrženy byty od velikosti 1+kk až po 4+kk. Součástí bytů jsou prostorné venkovní terasy nebo lodžie. Ve vnitroblocích obou domů je navržena privátní zóna s parkem a dětským hřištěm.

I. etapa bude mít samostatný příjezd nově zrekonstruovanou ulicí Cyklistická. Po dokončení dalších etap bude napojena na hlavní bulvár s výjezdem do ulice Zahradní.

termín zahájení:
2022

termín dokončení:
2024

manažeři prodeje
Na Petra Linharta a Luďka Vokouna se můžete obracet se všemi dotazy k našim projektům, k procesům rezervace i koupě bytu, financování nebo s žádostí o osobní prezentaci projektu.

Petr Linhart
OK POINT

Otýlie Beníškové 1697/20, Plzeň
M — 602 881 603
E — petr.linhart@bcas.cz

Luděk Vokoun
Kancelář

Boettingerova 26, 301 00 Plzeň
M — 731 538 000
E — ludek.vokoun@bcas.cz

FB @novapapirna
www.nova-papirna.cz

Leave a Reply