BC Real

Stavíme na zkušenosti. Již 18 let.

Naše společnost BC Real, a.s. byla založena na podzim roku 2006 jako další společnost ve skupině společností Broker Consulting, a.s.* BC Real, a.s. je zaměřena na kompletní přípravu a realizaci developerských projektů v atraktivních lokalitách města Plzně.

Aktuálně připravujeme několik dalších projektů v oblíbených lokalitách Plzně – na Slovanech, na Borech, také v části Lochotín i v centru města. Sledujte nás a u všeho budete jako první.

* Broker Consulting, a.s. je nejžádanějším nezávislým finančním konzultantem v oblasti poskytování finančních služeb v ČR. BC Real, a.s. rozšiřuje okruh činností skupiny.

0
lokalit
0
rodinných domů
0
projektů
0
bytů

Naše projekty jsou moderní a nadčasové

Dbáme na to, abychom veřejný prostor rozvíjeli a měnili ho v místo pro plnohodnotný život. Spolu s architektonickým ateliérem PRO-STORY a projektanty z firmy PROARCH tvoříme funkční tým. Díky tomu jsme schopni vám nabídnout nadčasové moderní bytové domy, které zaujmou svojí kvalitou nejen navenek, ale především umožní komfortní bydlení na vysoké úrovni.

  • moderní architektura
  • atraktivní lokality
  • funkční dispozice
  • nadčasový design
  • konzultace s architektem

Příjemným důkazem, že naše práce má smysl, jsou ocenění, jichž si velmi vážíme.

Česká cena za architekturu 2020

Nominace na hlavní cenu, Zvláštní ocenění firmy Vekra

Stavba roku plzeňského kraje 2020

Cena primátora

Cena Hanuše Zápala 2014-2017

hlavní cena

Stavba roku plzeňského kraje 2010

Cena primátora

Zajistíme Vám kompletní servis

V momentě, kdy se Vám zalíbí některý z našich bytů, si můžeme sjednat nezávaznou schůzku. Tam se dozvíte veškeré potřebné informace. Pokud se rozhodnete byt koupit, vyřešíme společně veškeré potřebné náležitosti – od zajištění financování a předběžné rezervace, až po smlouvu kupní a případné klientské změny.

Při zajištění financování Vašeho nového bytu Vám jsme schopni poskytnout kompletní servis. Při koupi bytu můžete volit z jakékoli varianty zdroje financování koupě, ať jde o hotovost, úvěr ze stavebního spoření, hypotéku nebo prodej Vaší starší nemovitosti. Financování prostřednictvím hypotéky či úvěru ze stavebního spoření Vám také vč. poradenství a zajištění zpracování poskytneme prostřednictvím naší partnerské společnosti Broker Consulting, a.s. Její kvalifikovaní hypoteční poradci Vám pomohou nalézt optimální financování.

1. První kontakt

Kontaktujte nás prostřednictvím webového formuláře, či na e-mail nebo telefon.

2. Osobní schůzka

Při osobním setkání společně probereme Vaše představy, možnosti a vybereme optimální byt.

3. Zajištění financování

Jsme schopni Vám nabídnout kompletní a bezplatný servis v tého oblasti díky naší partnerské společnosti Broker Consulting, a.s.

4. Smlouva a realizace

Po uzavření smlouvy Vás provedeme možnostmi výběru zařizovacích předmětů a klientských změn podle Vašich představ a realizujeme.

5. Předání bytu, kupní smlouva a následný servis

Po realizaci a kolaudaci Vám byt předáme a tím společně dojdeme až k poslednímu kroku – uzavření kupní smlouvy a převodu vlastnictví na katastru nemovitostí. Následně držíme záruční servis na Váš byt.